پورتال مشتریان
سیستم تیکت (Ticket)
 کاربر گرامی،اعمال تغییرات در سفارش شما نیاز به احراز هویت دارد، لطفا درخواستهای خود را از طریق ارسال تیکت (سیستم آنلاین ارتباط با مشتریان) اعلام نمایید.برای ارسال تیکت پس از ورود و یا  ثبت نام و احراز هویت می توانید تیکت خود را ارسال نمایید.

اطلاعیه تغییر نشانی شرکت

با توجه تغییر نشانی شرکت فناوران اطلاعات وانا جهت آگاهی از نشانی جدید شرکت به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.
جهت تماس تلفنی از شماره 88688846 استفاده نمایید.

نرم افزار دبیرخانه اینترنتی همایش

نرم افزار دبیر خانه اینترنتی همایش به برگزار کنندگان سمينارها، کنفرانسها و همايشها را قادر می سازد با صرف کمترين هزينه و زمان دبیر خانه اینترنتی گردهمایی خود را راه اندازي نماييد و امکانات انجام کليه فعاليت هاي دبيرخانه بدون نياز به روشهاي سنتي و دستي را فراهم می آورد. قابلیت هایی مانند: ثبت نام اینترنتی ، دريافت مقاله، داوري، ثبت نام در کلاس های آموزشی و ... از عمده خدمات اين نرم افزار مي باشند.       ادامه...
دریافت کاتالوگ دریافت پیش فاکتور تعرفه محصولات

نرم افزار مدیریت محتواب وب سایت

VANA CMS، نرم افزار مديريت وب سايت ي است که به شما امکان مي دهد به سرعت و بدون نياز به داشتن تخصص فني، يک وب سايت کامل و حرفه اي را مديريت کنيد. در واقع يک وب سايت کامل خواهيد داشت که تمام آيتم هاي آن را مي توانيد با چند کليک، بروزرساني کنيد. انتشار مطالب در سريعترين زمان ممکن و جزئيات پيشرفته سيستم مديريت وب سايت وانا، وب سايت شما را تبديل به يک وب سایت حرفه ای خواهد کرد.      ادامه ...
دریافت کاتالوگ دریافت پیش فاکتور تعرفه محصولات

ثبت دامنه

شرکت وانا نماینده رسمی شرکت ها و سازمانهای معتبر عرضه کننده نام های اینترنتی، همه تلاش خود را در جهت حفاظت از هویت اینترنتی مشتریان خود و عرضه خدمات با کیفیت به آنها معطوف کرده است. شرکت وانا با استفاده از سیستم های مکانیزه مدیریت هاست و دامنه ( WHMCS ) دامنه و فضای میزبانی مورد نظر شما را در لحظه ثبت ارائه می نماییم.
جستجوی دامنه آزاد تعرفه ثبت دامنه ثبت سفارش

میزبانی وب

سرور های میزبانی وب شرکت وانا در دیتاسنتر های معتبر داخل کشور و یا خارج از کشور آماده ارائه خدمات پرکیفیت به دارندگان وب سایت می باشد. شرکت وانا در حال حاضر خدمات هاست ( هاستینگ ) خود را در پهنه لینوکس ارائه می نماید. ما با استفاده از سیستم های مکانیزه مدیریت هاست و دامنه ( WHMCS ) دامنه و فضای میزبانی مورد نظر شما را در لحظه ثبت ارائه مینماییم.
مشاهده پکیج ها + تعرفه ها سفارش فضای میزبانی
Translate Share vana